Zápis ze schůze 1.10 2022

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque pretium convallis sapien, vel accumsan metus fermentum vitae. Morbi molestie, tortor sed scelerisque interdum, ipsum eros malesuada felis, id iaculis urna est consectetur est. Quisque in quam nunc, sit amet porttitor nisl. Nunc eget erat nisi, sed interdum diam. Quisque vehicula viverra venenatis. Quisque auctor justo nec quam fringilla nec facilisis elit aliquam. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Nunc sollicitudin est quis sapien cursus quis facilisis urna dapibus.

Zápis ze schůze osadního výboru osady Okrouhlík ze dne  1.10.2022

 

Přítomni : pp. Josef Špát,  Martin Vetchý,  Jiří Řezníček,  Rostislav Cakl, Miloš Kratochvíl,  Pavel Prokš,  Tomáš Marek, Luboš Novák, Iva Honsová

Omluveni : p. Zdeněk Krejčí, Eva Humpolíčková, Jitka Teichmannová, Jan Prokš

 

1/ Schůzi zahájil a řídil předseda Josef Špát.  

2/ Předseda upozornil na nutnost doplnění chybějících zápisů ze schůzí.

3/ Bylo dohodnuto, že brigáda na hrázi se uskuteční po vegetačním termínu v sobotu 22.10.2022 v 9,00 hodin.

4/Zdeněk Krejčí již ze zdravotních důvodů nemůže vykonávat práce na organizaci části letního programu na Okrouhlíku. Této práce se ujmou Max, Kika, Iva Honsová a Eva Humpolíčková, Zdeněk jim předá materiály pro organizaci akcí ještě od Patrika.  Tato čtveřice se sejde a dohodnou podrobnosti. U Zdeňka jsou uloženy originály kreseb a plakátů i digitální staré fotografie má i Luboš Novák. Od plánovaného programu je nutné oddělit akce, které organizuje někdo jiný (např. sportovní): Iva Honsová navrhla vydat kresby a plakáty např. jako kalendář nebo publikaci.

5/ Luboš Novák upozornil, že retardér u hospody je ve špatném stavu, je nutná oprava a je potřeba tlumočit požadavek na opravu obci. Dále rigol u louky (zastávky) zmizel, před zimou je nutné jej obnovit. I tento požadavek je nutné tlumočit obci, stejně jako zajištění zimního posypu a opravu vyvrácené značky u silnice na druhé straně rybníka.

6/ Rosťa Cakl informoval, že v příštím roce již nebude organizovat táborák, neboť není a nebude dřevo, navíc zde byla nespokojenost některých osob, je třeba najít nového organizátora.

7/ Volby nového výboru spolku (osadního výboru)  z okruhu členů spolku se uskuteční v květnu 2023, je nutné je připravit.

8/ Miloš Kratochvíl upozornil na nutnost údržby a opravy přístřešku na popelnice, osadní hlásnice a vitríny.

9/ Iva Honsová upozornila na nutnost zajistit muziku pro akce v budoucnu.

10/  Příští schůze se uskuteční v sobotu  5.11.2022 v 10,00 hodin.

 

Zapsal : Martin Vetchý